اقساط بدون چک ویژه اعتبار تارا 360

تارا 360

طی همکاری مجموعه وتوس استور و شرکت تارا 360، کلیه مشتریانی که از تارا خدمات می‌گیرند میتوانند با مراجعه به یکی از شعب و ارائه کارت تارا، از مجموعه وتوس استور خرید نمایند. لازم به ذکر است روش محاسبه اقساط و میزان اعتبار، تماما از جانب تارا مشخص میشود و خرید مشتریان از مجموعه ما، بصوت خرید نقدی تلقی میگردد.

تارا360

طریقه استفاده:

هر کاربر بدون مراجعه به شعب وتوس می تواند نسبت به نصب اپلیکیشن و درخواست اعتبار اقدام نماید. پس از نصب اپلیکیشن با توجه به گردش و اعتبار شما، مبلغی به شما اعتبار تخصیص خواهد داد. سپس با مراجعه به سایت و یا مراجعه حضوری به یکی از شعب ما نسبت به خرید و خرج اعتبار کیف پول اقدام نمایید .
یاد آور می شود پس از هر با تسویه خرید قبلی مبلغ اعتبار شما افزایش خواهد یافت .
 
 
 

طرح عید تا عید

این طرح نیز بین بانک تجارت (باجت) و مجموعه تارا مشترک میباشد . 

مشتریان گرامی پس از مراجعه به اپلیکیشن باجت، و دریافت اعتبار، میتواننند اعتبار خود را به تارا منتقل نمایند و سپس به سایت ما و یا یکی از شعب وتوس مراجعه نموده و خرید خود را نهایی کنند. زمان باز پرداخت، نحوه محاسبه کارمزد و میزان اعتبار این طرح از جانب باجت مشخص می شود.

عیدتاعید

پرسنل شرکت نفت، رایتل، کارکنان بانک تجارت، پرسنل مادیران، پرسنل بانک مرکزی ایران، پرسنل ایزیران، پرسنل شاتل، پرسنل مخابرات، پرسنل پاکشو، پرسنل بانک سامان، پرسنل گروه صنعتی گلرنگ، پرسنل بانک کشاورزی و کسب‌و‌کارهای دارای جواز کسب که دارای حساب در بانک تجارت هستند و بسیاری از عزیزان دیگر قادر به استفاده از این طرح می باشند.

 

مجموعه وتوس استور طرف قرارداد با شرکت تارا می باشد و شما می توانید به صورت آنلاین (از طریق وبسایت) و حضوری با استفاده از اعتبار تارا از وتوس استور خرید کنید.

2 دیدگاه در “اقساط اپلیکیشن تارا

  1. علیرضا سمیع گفت:

    نشونی شعبهاتون کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *