آموزش و ترفند

ایردراپ ارز دیجیتال یا Crypto Airdrop چیست؟ 💲

ایردراپ ارز دیجیتال

ایردراپ ارز دیجیتال یا Crypto Airdrop چیست؟
قبل از عرضه و لیست شدن ارز جدید برای افزایش جذب کاربران جدید، ایجاد شبکه وسیع و تبلیغ پروژه مقدار تعیین شده ای از آن ارز را به صورت رایگان یا در برابر انجام فعالیت های مختلف به کاربران خود میدهد.
توجه داشته باشید که تمامی ایردراپ ها لیست نخواهند شد.
از ایردراپ های معروف میشه به hamster kombat، notcoin، tapswap، yescoin و … اشاره کرد.
ایردراپ ارز های دیجیتال به صورت های مختلفی انجام میشود:
1.استاندارد ایردراپ (Standard Airdrop):رایگان و بدون نیاز به فعالیت.
2.بونتی ایردراپ (Bounty Airdrop):نیاز به فعالیت هایی مانند دنبال کردن صفحات اجتمائی،عضویت در کانال های تلگرام واشتراک گذاری محتوا.
3.هولدر ایردراپ (Holder Airdrop):برای افرادی که از قبل مقدار مشخصی از یک ارز را داخل کیف پول خود دارند.
4.هارد فورک ایردراپ (Hard :Fork Airdrop):توکن‌های جدید به دارندگان یک ارز دیجیتال اصلی پس از انجام هارد فورک اختصاص می‌یابد.

برداشت ایردراپ ارز دیجیتال یا Crypto Airdrop

نقد کردن ایردراپ-crypto airdrop-وتوس استور کالا قسطی
برداشت از ایردراپ

برداشت ایردراپ ارز دیجیتال:پس از عرضه و لیست شدن ارز در صرافی ها میتونید آن را به کیف پول خود انتقال دهید و برای خرید ارز بیشتر یا فروش آن به صرافی مراجعه کنید.
همستر و تپ سواپ این روزا کاربران زیادی در ایران و دیگر کشور ها گرفتند. احتمال عرضه این دو ارز بسیار بالاست و پس از لیست شدن صرافی ها اموزش کامل برداشتشون رو ارائه خواهیم داد.

ایردراپ هایی مثل همستر و تپ سواپ رو میتونید داخل رباط تلگرام با زربه زدن دریافت کنید.با کلیک روی کلمات همستر و تپ سواپ وارد رباط تلگرام میشوید.

گرچه برای استفاده از ایردراپ ها نیاز به موبایل جدید داشتید میتونید به صورت اقساطی انواع موبایل های سامسونگ، آیفون، شیائومی و برند های مختلف دیگر رو رو از وتوس استور خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *